220 000 €
2222 €/m²
Property 65298 photo 1
Property 65298 photo 2
Property 65298 photo 3
Property 65298 photo 4
Property 65298 photo 5
Property 65298 photo 6
Property 65298 photo 7
Property 65298 photo 8
Property 65298 photo 9
Property 65298 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1901
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Korfu’da satılık 99 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
325 000 € 2407 €/m²
  • Nesne kodu 8151
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 3857 €/m²
  • Nesne kodu 40353
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
325 000 € 295 000 € 5363 €/m²
  • Nesne kodu 63311
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 5777 €/m²
  • Nesne kodu 63780
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
240 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 64660
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 4333 €/m²
  • Nesne kodu 64915
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 245 000 € 4900 €/m²
  • Nesne kodu 65039
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 4107 €/m²
  • Nesne kodu 65197
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 3
Satılık
220 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 65298
  • Metrekare 99 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
230 000 € 2211 €/m²
  • Nesne kodu 65885
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği