Satılık - Daire 135 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
325 000 €
2407 €/m²
Property 8151 photo 1
Property 8151 photo 2
Property 8151 photo 3
Property 8151 photo 4
Property 8151 photo 5
Property 8151 photo 6
Property 8151 photo 7
Property 8151 photo 8
Property 8151 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2001
  • Oda sayısı: 4
  • Diğer olanaklar: мансардный этаж, 3 балкона
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine

Açıklama

Korfu’da satılık 135 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
345 000 € 5847 €/m²
  • Nesne kodu 47444
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 3
Satılık
357 000 € 3570 €/m²
  • Nesne kodu 59820
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
440 000 € 5116 €/m²
  • Nesne kodu 60765
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
420 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 60866
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 4651 €/m²
  • Nesne kodu 60951
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 4761 €/m²
  • Nesne kodu 61160
  • Metrekare 84 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
385 000 € 4476 €/m²
  • Nesne kodu 61162
  • Metrekare 86 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
365 000 € 4345 €/m²
  • Nesne kodu 63196
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
325 000 € 295 000 € 5363 €/m²
  • Nesne kodu 63311
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
330 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 63914
  • Metrekare 154 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği