850 000 € 800 000 €
5333 €/m²
Property 62432 photo 1
Property 62432 photo 2
Property 62432 photo 3
Property 62432 photo 4
Property 62432 photo 5
Property 62432 photo 6
Property 62432 photo 7
Property 62432 photo 8
Property 62432 photo 9
Property 62432 photo 10
Property 62432 photo 11
Property 62432 photo 12
Property 62432 photo 13
Property 62432 photo 14
Property 62432 photo 15
Property 62432 photo 16
Property 62432 photo 17
Property 62432 photo 18
Property 62432 photo 19
Property 62432 photo 20
Property 62432 photo 21
Property 62432 photo 22
Property 62432 photo 23
Property 62432 photo 24
Property 62432 photo 25
Property 62432 photo 26
Property 62432 photo 27
Property 62432 photo 28
Property 62432 photo 29

Ayrıntılar

  • Kat: zemin kat
  • Yapım Yılı: 2006
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 1499 m
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam
  • Tatil evi
  • Lüks Ev

Açıklama

Atina’da satılık 150 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, tente, bahçe, çim, barbekü, asansör, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
745 000 € 4656 €/m²
  • Nesne kodu 34315
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 3
Satılık
800 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 36714
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 6896 €/m²
  • Nesne kodu 36956
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
700 000 € 4320 €/m²
  • Nesne kodu 38732
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
960 000 € 7007 €/m²
  • Nesne kodu 50743
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 100 000 € 418 €/m²
  • Nesne kodu 51896
  • Metrekare 2630 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
800 000 € 1975 €/m²
  • Nesne kodu 52316
  • Metrekare 405 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
950 000 € 5757 €/m²
  • Nesne kodu 52988
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği