250 000 €
7143 €/m²
Property 65919 photo 1
Property 65919 photo 2
Property 65919 photo 3
Property 65919 photo 4
Property 65919 photo 5
Property 65919 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 9200 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Hizmetler

  • Çift cam
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık 35 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, ısıtma, bulunmaktadır.

------------------------------------------------------------------------------

Gelişmekte olan Ano Kypseli bölgesinde, sakin ve hoş bir mahallede yer alan bu şık 35 m² zemin kat daire, hem oturum hem de yatırım için ideal bir seçenektir.

Mülk, AB süpermarketine çok yakın konumda olup, kısa bir mesafede açılması planlanan yeni metro istasyonu sayesinde değerini önemli ölçüde artırma potansiyeline sahiptir.

Zemin Kat:

Daire, konfor ve işlevselliği ön planda tutan açık planlı bir yerleşime sahiptir. Tamamen mobilyalı ve tüm gerekli elektrikli cihazlarla donatılmış olup, hemen taşınmaya veya kiralamaya hazırdır. Klima (A/C) ile elektrikli ısıtma sistemi ve elektrikli su ısıtıcısı (boiler) mevcuttur.

2026 yılında tamamen yenilenmiş olup, modern tasarımı ve pratik çözümleriyle dikkat çekmektedir.

Denize yaklaşık 9,2 km, Atina Uluslararası Havalimanı’na ise 24 km mesafededir.

250.000 € fiyatla Golden Visa programına uygun, oldukça cazip bir yatırım fırsatıdır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
294 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 65766
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 2
Satılık
255 000 € 4636 €/m²
  • Nesne kodu 65689
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
285 000 € 4014 €/m²
  • Nesne kodu 65118
  • Metrekare 71 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 4833 €/m²
  • Nesne kodu 63487
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 63508
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
350 000 € 4268 €/m²
  • Nesne kodu 65048
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
220 000 € 3283 €/m²
  • Nesne kodu 65034
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
295 000 € 4214 €/m²
  • Nesne kodu 63667
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 3069 €/m²
  • Nesne kodu 63567
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
260 000 € 5909 €/m²
  • Nesne kodu 66010
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği