290 000 € 267 000 €
2811 €/m²
Property 64809 photo 1
Property 64809 photo 2
Property 64809 photo 3
Property 64809 photo 4
Property 64809 photo 5
Property 64809 photo 6
Property 64809 photo 7

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Hizmetler

  • Parking
  • Çift cam
  • İç merdiven

Açıklama

Girit’te satılık 95 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, otopark, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 2823 €/m²
  • Nesne kodu 33752
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
235 000 € 2043 €/m²
  • Nesne kodu 49454
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 6
Satılık
353 500 € 310 000 € 2818 €/m²
  • Nesne kodu 50242
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 56378
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 4
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 56379
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 4
Satılık
433 000 € 5623 €/m²
  • Nesne kodu 56911
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 2
Satılık
342 000 € 2478 €/m²
  • Nesne kodu 57226
  • Metrekare 138 m²
  • Rooms 5
Önerilen Satılık
399 000 € 1882 €/m²
  • Nesne kodu 58339
  • Metrekare 212 m²
  • Rooms 5
Satılık
320 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 62321
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 5471 €/m²
  • Nesne kodu 64535
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği