Satılık - Arsa 1500 m² Sithonia’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Poligiros Belediyesi
65 000 €
43 €/m²
Property 11345 photo 1
Property 11345 photo 2
Property 11345 photo 3
Property 11345 photo 4
Property 11345 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 750 m
  • Havaalanına uzaklık: 62 km

Açıklama

Satılık Arsa 1500 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
90 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 37319
  • Metrekare 9400 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
90 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 37320
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
82 000 € 179 €/m²
  • Nesne kodu 41521
  • Metrekare 458 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
53 000 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 47598
  • Metrekare 505 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
55 000 €
  • Nesne kodu 47668
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
85 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 48421
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
70 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 50040
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 140 m
Satılık
59 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 59213
  • Metrekare 2550 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
76 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 59526
  • Metrekare 820 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
60 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 59588
  • Metrekare 1837 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği