İstek üzeri
Property 64792 photo 1
Property 64792 photo 2
Property 64792 photo 3
Property 64792 photo 4
Property 64792 photo 5
Property 64792 photo 6
Property 64792 photo 7
Property 64792 photo 8
Property 64792 photo 9
Property 64792 photo 10
Property 64792 photo 11
Property 64792 photo 12

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1300 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Hizmetler

  • Access
  • Çift cam
  • Tatil evi

Açıklama

Girit’te satılık 64 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 55 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 56814
  • Metrekare 208 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
851 000 € 715 150 € 4584 €/m²
  • Nesne kodu 56903
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4
Satılık
811 000 € 5442 €/m²
  • Nesne kodu 56904
  • Metrekare 149 m²
  • Rooms 4
Satılık
778 000 € 5893 €/m²
  • Nesne kodu 56906
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 4
Satılık
433 000 € 5623 €/m²
  • Nesne kodu 56911
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 2
Satılık
762 000 € 5953 €/m²
  • Nesne kodu 56916
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 4
Satılık
64 000 € 457 €/m²
  • Nesne kodu 56971
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 5
Satılık
110 000 € 70 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 57030
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 5
Satılık
342 000 € 2478 €/m²
  • Nesne kodu 57226
  • Metrekare 138 m²
  • Rooms 5
Önerilen Satılık
399 000 € 1882 €/m²
  • Nesne kodu 58339
  • Metrekare 212 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği