42 500 €
26 €/m²
Property 64709 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 150 km

Açıklama

Satılık Arsa 1600 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
45 000 € 306 €/m²
  • Nesne kodu 32227
  • Metrekare 147 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
55 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 33167
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
60 000 € 50 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 33313
  • Metrekare 276 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
40 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 33421
  • Metrekare 4019 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
40 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 35100
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
35 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 35429
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 7600 m
Satılık
58 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 35610
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 35000 m
Satılık
58 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 36483
  • Metrekare 1086 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
50 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 38777
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
35 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 40051
  • Metrekare 768 m²
  • Denize uzaklık 1300 m

Bülten aboneliği