130 000 €
3250 €/m²
Property 64693 photo 1
Property 64693 photo 2
Property 64693 photo 3
Property 64693 photo 4
Property 64693 photo 5
Property 64693 photo 6
Property 64693 photo 7
Property 64693 photo 8
Property 64693 photo 9
Property 64693 photo 10
Property 64693 photo 11

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 5
  • Yapım Yılı: 1978
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Hizmetler

  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 40 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
185 000 € 2202 €/m²
  • Nesne kodu 64447
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
167 000 € 3211 €/m²
  • Nesne kodu 64468
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 2881 €/m²
  • Nesne kodu 64470
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 3148 €/m²
  • Nesne kodu 64472
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
143 000 € 4766 €/m²
  • Nesne kodu 64534
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
129 000 € 3685 €/m²
  • Nesne kodu 64554
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2
Satılık
138 000 € 3631 €/m²
  • Nesne kodu 64629
  • Metrekare 38 m²
  • Rooms 2
Satılık
138 000 € 3285 €/m²
  • Nesne kodu 64640
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
140 000 € 3255 €/m²
  • Nesne kodu 64641
  • Metrekare 43 m²
  • Rooms 2
Satılık
105 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 64658
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği