350 000 €
221 €/m²
Property 64295 photo 1
Property 64295 photo 2
Property 64295 photo 3
Property 64295 photo 4
Property 64295 photo 5
Property 64295 photo 6
Property 64295 photo 7
Property 64295 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1580 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 5955
  • Metrekare 10885 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
450 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 6538
  • Metrekare 8243 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
420 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 9413
  • Metrekare 8200 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
491 000 € 319 €/m²
  • Nesne kodu 10426
  • Metrekare 1538 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
475 000 € 320 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 12488
  • Metrekare 1675 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
400 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 12578
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
512 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 13486
  • Metrekare 13042 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
413 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 16554
  • Metrekare 2580 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
330 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 65144
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
349 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 65412
  • Metrekare 5960 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği