79 000 €
1386 €/m²
Property 64290 photo 1
Property 64290 photo 2
Property 64290 photo 3
Property 64290 photo 4
Property 64290 photo 5
Property 64290 photo 6
Property 64290 photo 7
Property 64290 photo 8
Property 64290 photo 9
Property 64290 photo 10
Property 64290 photo 11
Property 64290 photo 12
Property 64290 photo 13
Property 64290 photo 14

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1974
  • Oda sayısı: 2
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 250 m

Hizmetler

  • Depo
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Kavala’da satılık 57 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
95 000 € 791 €/m²
  • Nesne kodu 61178
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
85 000 € 1416 €/m²
  • Nesne kodu 63450
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
79 000 € 1385 €/m²
  • Nesne kodu 64290
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 2
Satılık
73 000 € 2517 €/m²
  • Nesne kodu 64837
  • Metrekare 29 m²
  • Denize uzaklık 490 m
Satılık
105 000 € 2333 €/m²
  • Nesne kodu 65267
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
105 000 € 2692 €/m²
  • Nesne kodu 65269
  • Metrekare 39 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği