Satılık - Arsa 500 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
60 000 €
120 €/m²
Property 6417 photo 1
Property 6417 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Pieria’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 8479
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
67 000 € 65 000 € 363 €/m²
  • Nesne kodu 9712
  • Metrekare 179 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
60 000 € 50 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 10703
  • Metrekare 935 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
75 000 € 70 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 11111
  • Metrekare 215 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
66 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 11203
  • Metrekare 6600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
70 000 € 50 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 11940
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
60 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 12105
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
70 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 12679
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
60 000 € 150 €/m²
  • Nesne kodu 12758
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
70 000 € 60 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 19643
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği