110 000 € 100 000 €
1754 €/m²
Property 64010 photo 1
Property 64010 photo 2
Property 64010 photo 3
Property 64010 photo 4
Property 64010 photo 5
Property 64010 photo 6
Property 64010 photo 7
Property 64010 photo 8
Property 64010 photo 9
Property 64010 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2005
  • Oda sayısı: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Pieria’da satılık 57 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 1032 €/m²
  • Nesne kodu 51091
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 5
Satılık
110 000 € 1506 €/m²
  • Nesne kodu 51251
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 2
Satılık
159 000 € 1282 €/m²
  • Nesne kodu 52841
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 4
Satılık
90 000 € 978 €/m²
  • Nesne kodu 56030
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
115 000 € 110 000 € 814 €/m²
  • Nesne kodu 56354
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
92 000 € 75 000 € 669 €/m²
  • Nesne kodu 56544
  • Metrekare 112 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 57039
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 57100
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
90 000 € 2045 €/m²
  • Nesne kodu 58106
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
140 000 € 123 000 € 878 €/m²
  • Nesne kodu 60280
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği