120 000 €
2727 €/m²
Property 63978 photo 1
Property 63978 photo 2
Property 63978 photo 3
Property 63978 photo 4
Property 63978 photo 5
Property 63978 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1984
  • Oda sayısı: 2
  • Energy Class: D
  • Denize mesafe: 50 m

Hizmetler

  • Tatil evi

Açıklama

Kavala çevresinde satılık 44 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, bulunmaktadır.

Satılık: aydınlık ve çift cepheli 44 m² daire

1 yatak odası, yeni kurulmuş mutfaklı oturma odası, banyo ve iki balkon (ön ve arka) içermektedir; işlevsellik ve konfor sunmaktadır.

Mülk, denize sadece 50 metre mesafede ve restoranlar ile süpermarketlere yakın konumda olup, tatil evi için ideal bir seçenektir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 2800 €/m²
  • Nesne kodu 60591
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
160 000 € 2461 €/m²
  • Nesne kodu 61079
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
105 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 63772
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
120 000 € 2727 €/m²
  • Nesne kodu 63978
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
105 000 € 2916 €/m²
  • Nesne kodu 64024
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
115 000 € 2395 €/m²
  • Nesne kodu 64032
  • Metrekare 48 m²
  • Rooms 2
Satılık
136 500 € 3102 €/m²
  • Nesne kodu 64539
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği