63 nesneleri 5 sayfa

Satılık
470 000 € 3241 €/m²
  • Nesne kodu 63457
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 5
Satılık
600 000 € 4838 €/m²
  • Nesne kodu 63554
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 4
Satılık
330 000 € 3837 €/m²
  • Nesne kodu 63558
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 63570
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
155 000 € 2870 €/m²
  • Nesne kodu 63703
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 2782 €/m²
  • Nesne kodu 63727
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 5
Satılık
120 000 € 2727 €/m²
  • Nesne kodu 63978
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
105 000 € 2916 €/m²
  • Nesne kodu 64024
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
145 000 € 2543 €/m²
  • Nesne kodu 64025
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 2
Satılık
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Nesne kodu 64913
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 6
Satılık
170 000 € 3617 €/m²
  • Nesne kodu 65046
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
247 500 € 3256 €/m²
  • Nesne kodu 65049
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3

Yunanistan, Eleitheres’te Emlak

Kuzey Yunanistan’da yer alan güzel bir kıyı bölgesi olan Eleitheres’in büyüsünü keşfedin; deniz manzaralı bir tatil evi, yatırım amaçlı bir mülk ya da kalıcı bir yaşam alanı satın almak için idealdir. Yeşil tepeler, tertemiz kumsallar ve geleneksel köylerin arasında yer alan Eleitheres, Kavala’nın hareketli şehir merkezine ve Egnatia Odos otoyoluna kolay erişimle birlikte huzurlu bir yaşam tarzı sunar.

Eleitheres’te Neden Emlak Almalı?

Eleitheres’teki emlak piyasası, değer artışı potansiyeliyle birleşen cazip fiyatlar sunar. Burada çok çeşitli seçenekler bulacaksınız:

  • Denize yakın modern daireler
  • Özel bahçeleri ve dağ manzaralı müstakil evler
  • Resim gibi köylerde geleneksel taş evler
  • Kendi villanızı ya da turistik ünitelerinizi inşa etmek için arsa seçenekleri

Eleitheres, büyük turistik tesislerin kalabalığından uzakta sakin ve otantik bir Yunan atmosferi arayan alıcılar arasında özellikle popülerdir. Bölge, temiz ve kumlu plajları, yerel tavernaları, yakınlardaki Krinides’teki termal kaynakları ve yıl boyunca ılıman iklimiyle bilinir.

Yatırım Fırsatları

Eleitheres’teki emlak, yatırımcılar için son derece iyi bir seçenektir. Tatil kiralamaları, yaz sezonunda yüksek talep görür ve bölge Yunanistan’dan, Balkanlar’dan ve Batı Avrupa’dan ziyaretçi çeker. Birçok mülk sahibi başarıyla kiraya vermektedir:

  • Kıyı şeridindeki daireler ve stüdyolar
  • Bahçeli ve havuzlu aile evleri
  • Küçük butik oteller veya misafirhaneler