Satılık - Arsa 2500 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Arkhaneler
180 000 €
72 €/m²
Property 63958 photo 1
Property 63958 photo 2
Property 63958 photo 3
Property 63958 photo 4
Property 63958 photo 5
Property 63958 photo 6
Property 63958 photo 7
Property 63958 photo 8
Property 63958 photo 9
Property 63958 photo 10
Property 63958 photo 11
Property 63958 photo 12
Property 63958 photo 13
Property 63958 photo 14

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Denize mesafe: 20000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 2500 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56827
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
150 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 56977
  • Metrekare 758 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
215 000 € 206 €/m²
  • Nesne kodu 57076
  • Metrekare 1040 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
200 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 57163
  • Metrekare 5687 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
160 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 57292
  • Metrekare 4110 m²
  • Denize uzaklık 670 m
Satılık
250 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 57759
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
205 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 59117
  • Metrekare 2035 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 60862
  • Metrekare 5844 m²
  • Denize uzaklık 740 m
Satılık
160 000 € 465 €/m²
  • Nesne kodu 61490
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
150 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 62015
  • Metrekare 6786 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği