65 000 € 60 000 €
1071 €/m²
Property 63881 photo 1
Property 63881 photo 2
Property 63881 photo 3
Property 63881 photo 4
Property 63881 photo 5
Property 63881 photo 6
Property 63881 photo 7
Property 63881 photo 8
Property 63881 photo 9
Property 63881 photo 10
Property 63881 photo 11
Property 63881 photo 12
Property 63881 photo 13
Property 63881 photo 14
Property 63881 photo 15
Property 63881 photo 16
Property 63881 photo 17
Property 63881 photo 18
Property 63881 photo 19
Property 63881 photo 20
Property 63881 photo 21
Property 63881 photo 22
Property 63881 photo 23
Property 63881 photo 24

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1967
  • Oda sayısı: 2
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 4700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 18 km
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Hizmetler

  • Access
  • İç merdiven

Açıklama

Korfu’da satılık 56 metrekare 2 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. zemin kat salon, bir mutfak mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 47136
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
65 000 € 955 €/m²
  • Nesne kodu 38964
  • Metrekare 68 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
85 000 € 708 €/m²
  • Nesne kodu 38756
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
55 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 42947
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
60 000 € 666 €/m²
  • Nesne kodu 35068
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği