96 000 €
873 €/m²
Property 14555 photo 1
Property 14555 photo 2
Property 14555 photo 3
Property 14555 photo 4
Property 14555 photo 5
Property 14555 photo 6
Property 14555 photo 7
Property 14555 photo 8
Property 14555 photo 9
Property 14555 photo 10
Property 14555 photo 11
Property 14555 photo 12
Property 14555 photo 13
Property 14555 photo 14
Property 14555 photo 15
Property 14555 photo 16
Property 14555 photo 17
Property 14555 photo 18
Property 14555 photo 19
Property 14555 photo 20
Property 14555 photo 21
Property 14555 photo 22
Property 14555 photo 23

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1890
  • Yenileme yılı: 2000
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 40 km
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Korfu’da satılık 110 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat salon, bir mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca şömine, tente, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 1149 €/m²
  • Nesne kodu 63893
  • Metrekare 87 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
110 000 € 1466 €/m²
  • Nesne kodu 44755
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
85 000 € 708 €/m²
  • Nesne kodu 38756
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
110 000 € 846 €/m²
  • Nesne kodu 33544
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği