185 000 € 175 000 €
1458 €/m²
Property 63838 photo 1
Property 63838 photo 2
Property 63838 photo 3
Property 63838 photo 4
Property 63838 photo 5
Property 63838 photo 6
Property 63838 photo 7
Property 63838 photo 8
Property 63838 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2008
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • En yakın şehire uzaklık: 300 km
  • Havaalanına uzaklık: 193 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Peloponez’de satılık 120 metrekare mezonet. Mezonet 3 oluşmaktadır, Yarı bodrum katı bir kiler mevcuttur. zemin kat amerikan mutfak, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, tente, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

--------------------------------------------------------

Yunanistan Diakopto, Elaionas – Denize Yalnızca 200 Metre Mesafede 120 m² Müstakil Dubleks

2008 yapımı olan bu 120 m²'lik tamamen mobilyalı ve donanımlı dubleks ev, Yunanistan’ın Achaia bölgesindeki Diakopto kasabasının Elaionas semtinde, 280 m²’lik köşe arsada yer almaktadır. 3 katlı yapı (yükseltilmiş zemin kat, birinci kat ve çatı katı), kalıcı yaşamla yazlık rahatlığını mükemmel şekilde birleştiriyor.

🏠 İç Mekan Yerleşimi

  • Yükseltilmiş zemin kat: Şömineli geniş bir oturma odası, yemek alanı, tam donanımlı mutfak ve bir banyo bulunmaktadır. Katlar arasında iç merdiven bağlantısı vardır.
  • Birinci kat: 3 adet gardıroplu yatak odası, her odada klima ve manzaralı büyük bir balkon ile ikinci banyo mevcuttur.
  • Çatı katı: Depo veya ek bir oda olarak değerlendirilebilir.

🌿 Dış Alanlar ve Özellikler

  • Mobilyalı bakımlı bahçe, barbekü alanı ile birlikte.
  • Özel otopark imkânı.
  • Ev, 4 klima, alarm sistemi ve 2 bisiklet dahil olmak üzere tüm eşyalarla birlikte satılmaktadır.

📍 Konum ve Ulaşım

  • Denize sadece 0.2 km (yaklaşık 2 dakika yürüme mesafesi).
  • Diakopto merkezine 6 km uzaklıktadır.
  • Hem yazlık hem de yıl boyu ikamet için uygundur.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 1984 €/m²
  • Nesne kodu 60419
  • Metrekare 131 m²
  • Rooms 4
Satılık
205 000 € 1752 €/m²
  • Nesne kodu 61946
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 1262 €/m²
  • Nesne kodu 62900
  • Metrekare 198 m²
  • Rooms 4
Satılık
260 000 € 2321 €/m²
  • Nesne kodu 63505
  • Metrekare 112 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 1982 €/m²
  • Nesne kodu 64128
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
265 000 € 1766 €/m²
  • Nesne kodu 64536
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 5
Satılık
235 000 € 2350 €/m²
  • Nesne kodu 64606
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 5
Satılık
210 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65186
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 1724 €/m²
  • Nesne kodu 65253
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği