71 nesneleri 5 sayfa

Satılık
450 000 € 350 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 2161
  • Metrekare 4160 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
640 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 33307
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 10
Satılık
1 500 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 50775
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 050 000 € 228 €/m²
  • Nesne kodu 51007
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
80 000 € 1481 €/m²
  • Nesne kodu 57565
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
285 000 € 1425 €/m²
  • Nesne kodu 59857
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 60618
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
450 000 € 1285 €/m²
  • Nesne kodu 60857
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 8
Satılık
1 200 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 60880
  • Metrekare 760 m²
  • Rooms 20
Satılık
480 000 € 1066 €/m²
  • Nesne kodu 61032
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 10
Satılık
220 000 € 1571 €/m²
  • Nesne kodu 61471
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 5
Satılık
175 000 € 2058 €/m²
  • Nesne kodu 61675
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
175 000 € 2058 €/m²
  • Nesne kodu 61676
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
175 000 € 2058 €/m²
  • Nesne kodu 61677
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
470 000 € 1734 €/m²
  • Nesne kodu 61878
  • Metrekare 271 m²
  • Rooms 7

Ahaia, Yunanistan’da Gayrimenkul – Peloponessos’ta Evın

Ahaia, Batı Yunanistan’ın en çekici gayrimenkul destinasyonlarından biridir. Kuzey Peloponessos’ta yer alan bölge; dağlar, deniz, modern şehirler ve geleneksel köyleri bir araya getirir – bu da onu tatil evleri, yatırım amaçlı mülkler ve daimi ikamet için ideal hale getirir.

Ahaia’da Neden Gayrimenkul Satın Almalı?

Ahaia, Yunanistan’daki birçok popüler bölgeye kıyasla mükemmel bir fiyat/performans sunar. Şunları elde edersiniz:

  • Uygun fiyatlar – Atina, Mikonos veya Santorini’ye göre metrekare başına daha düşük maliyet.
  • Kolay erişim – Modern Olympia Odos otoyolu üzerinden Atina’ya yakın ve demiryolu ile bağlantılı.
  • Doğal çeşitlilik – Kumlu plajlar, yeşil tepeler, bağlar ve Kalavryta’nın ünlü kayak merkezi.
  • Yıl boyu destinasyon – Yazın deniz, kışın kayak ve dağ kaçamakları.

Gayrimenkul İçin Ahaia’daki Popüler Bölgeler

Patras

Patras, Ahaia’nın başkenti ve Yunanistan’ın en büyük üçüncü şehridir. Canlı bir üniversite kenti ve önemli bir limandır; bu da onu özellikle:

  • Kişisel kullanım veya kira geliri için şehir dairelerine
  • Öğrenci konutu yatırımlarına
  • Ticari mülkler ve ofislere

Rio & Sahil Ahaia

Rio’dan Aigio’ya uzanan kıyı hattı, deniz manzaralı bir ev istiyorsanız idealdir. Burada:

  • Modern sahil daireleri
  • Plaja yakın bahçeli aile evleri
  • Özel tasarımlı villalar için arsa/zeminler

Kalavryta & Dağ Köyleri

Kalavryta kayak merkezi, tarihi manastırı ve eşsiz doğasıyla ünlüdür. Ahaia’daki dağ mülkleri, eğer: