255 000 €
3643 €/m²
Property 63823 photo 1
Property 63823 photo 2
Property 63823 photo 3
Property 63823 photo 4
Property 63823 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 5600 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 70 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, klima, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

----------------------------------------------------

📍 Gouva, Atina

🏠 70 m² Yeni Yapım Daire – 1. Kat (gerçekte 2. kat)

🛏 2 Yatak Odası | 🛁 1 Banyo + 1 WC | 🚫 Otopark Yok

📆 Teslim: Aralık 2025 | 💶 Fiyat: 255.000€

Atina’nın merkezi yakınında, gelişmekte olan Gouva bölgesinde inşa edilmekte olan bu modern daire Aralık 2025’te teslim edilecektir. Daire 1. katta bulunmakta olup, yapı itibarıyla 2. kata denk gelmektedir.

🔹 Plan ve Özellikler:

  • Açık mutfak ve geniş salon
  • 2 aydınlık yatak odası
  • 1 banyo + 1 ek WC
  • Geniş pencereler ve sineklikler
  • Asansörlü erişim

♨️ Konfor & Enerji Verimliliği:

  • Isı pompası ile bireysel ısıtma ve soğutma
  • Elektrik destekli sistem
  • Yüksek ısı ve ses yalıtımı
  • Yeni nesil modern yapı

📍 Mesafeler:

  • Deniz: 7.5 km
  • Metro (Agios Ioannis): 1 km
  • Şehir Merkezi (Syntagma): 3 km
  • Havalimanı: 31 km

📌 Hemen sözleşme yapılabilir (krediyle ya da kredisiz)

💡 Aynı daire 2. katta da mevcuttur – 265.000€

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 63508
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
310 000 € 7380 €/m²
  • Nesne kodu 63911
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 7142 €/m²
  • Nesne kodu 65919
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 8125 €/m²
  • Nesne kodu 64932
  • Metrekare 32 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 5200 €/m²
  • Nesne kodu 65944
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 9642 €/m²
  • Nesne kodu 65351
  • Metrekare 28 m²
  • Rooms 2
Satılık
310 000 € 3069 €/m²
  • Nesne kodu 63567
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
275 000 € 3928 €/m²
  • Nesne kodu 65239
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 4153 €/m²
  • Nesne kodu 63932
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
285 000 € 4014 €/m²
  • Nesne kodu 65118
  • Metrekare 71 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği