260 000 €
5200 €/m²
Property 65944 photo 1
Property 65944 photo 2
Property 65944 photo 3
Property 65944 photo 4
Property 65944 photo 5
Property 65944 photo 6
Property 65944 photo 7
Property 65944 photo 8
Property 65944 photo 9
Property 65944 photo 10
Property 65944 photo 11
Property 65944 photo 12
Property 65944 photo 13

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 7
  • Yapım Yılı: 1976
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 450 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 50 metrekare daire. Daire 7. katta bulunur, 7. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, asansör, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

---------------------------------

Paleo Faliro Trokadero bölgesinde, 7. katta yer alan 50 m² modern daire.

Alanlar

Aydınlık salon, balkon, tam donanımlı SMEG mutfak, konforlu yatak odası ve modern banyo.

Konfor & Teknoloji

Akıllı sistemler, A+++ ısı pompası, güneş enerjisi, WiFi klimalar ve smart TV’ler.

Güvenlik

Çelik kapı, alarm sistemi, alüminyum doğramalar.

Konum

Denize 0,45 km, havalimanına 37 km. Flisvos Parkı ve Stavros Niarchos Kültür Merkezi yakınında.

Konum

Benzer öğeler

Bülten aboneliği