310 000 €
2818 €/m²
Property 63668 photo 1
Property 63668 photo 2
Property 63668 photo 3
Property 63668 photo 4
Property 63668 photo 5
Property 63668 photo 6
Property 63668 photo 7
Property 63668 photo 8
Property 63668 photo 9
Property 63668 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1974
  • Yenileme yılı: 2020
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Type of flooring: wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 8149 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 110 metrekare daire. Daire 5. katta bulunur, 5. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, tente, ısıtma, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Atina – Agios Thomas | 110 m² Daire – 5. Kat | Aydınlık ve Çift Cepheli Geniş Alanlı

Marousi’nin merkezi bir noktasında (Agios Thomas bölgesi), 5. katta yer alan 110 m² geniş ve çift cepheli bir daire satışa sunulmuştur. Konfor, işlevsellik ve şehir altyapısına doğrudan erişim arayan aileler için idealdir.

🛋️ Yerleşim ve Kullanım Kolaylığı

  • 2 geniş yatak odası, aileler veya evden çalışanlar için uygun
  • Geniş oturma odası, aydınlık verandaya çıkışlı
  • Tam donanımlı banyo
  • Ayrı mutfak, esnek yerleşim imkanı sunar
  • Doğal parke zemin, çok iyi durumda

☀️ Işık ve Yönlendirme

  • Çift cepheli daire, doğal ışık alımı mükemmel
  • Ön cephe verandası, ferah ve güneş alan
  • Tüm açıklıklarda tenteler bulunur

🛠️ Teknik Özellikler

  • Yapım yılı: 1978
  • Enerji sınıfı: C
  • Alüminyum pencere doğramaları
  • Merkezi ısıtma – mazot ile çalışır
  • Klima
  • İç yerleşim, ergonomik olup yeniden düzenlenebilir

📍 Konum ve Ulaşım

  • Atina'nın merkezi noktalarından biri – Agios Thomas bölgesi
  • Metro istasyonuna 10 dakika yürüme mesafesinde
  • Toplu taşıma araçlarına (otobüs, metro) doğrudan erişim
  • Okullar, mağazalar, hizmetler ve hastaneler yakındadır
  • Sessizlik ile şehir yaşamı arasında ideal denge

Bu daire şunlar için idealdir:

  • Geniş yaşam alanı arayan aileler,
  • Evden çalışan profesyoneller,
  • ve merkezi bir konumda sağlam yapılı, özelleştirilebilir bir ev arayan alıcılar için.

Şehrin en erişilebilir ve dinamik bölgelerinden birinde gerçek bir fırsat.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
395 000 € 4293 €/m²
  • Nesne kodu 60859
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
440 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 60992
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 5
Satılık
325 000 € 3494 €/m²
  • Nesne kodu 61347
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 4
Satılık
380 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 61483
  • Metrekare 114 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 3516 €/m²
  • Nesne kodu 61523
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
335 000 € 4036 €/m²
  • Nesne kodu 61588
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 61719
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
370 000 € 3700 €/m²
  • Nesne kodu 61748
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
360 000 € 2880 €/m²
  • Nesne kodu 62111
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
310 000 € 2561 €/m²
  • Nesne kodu 62253
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği