Property 64277 photo 1
Property 64277 photo 2
Property 64277 photo 3
Property 64277 photo 4
Property 64277 photo 5
Property 64277 photo 6
Property 64277 photo 7
Property 64277 photo 8
Property 64277 photo 9
Property 64277 photo 10
Property 64277 photo 11
Property 64277 photo 12
Property 64277 photo 13
Property 64277 photo 14
Property 64277 photo 15
Property 64277 photo 16
Property 64277 photo 17
Property 64277 photo 18
Property 64277 photo 19
Property 64277 photo 20
Property 64277 photo 21
Property 64277 photo 22
Property 64277 photo 23
Property 64277 photo 24
Property 64277 photo 25

Ayrıntılar

  • Kat: 3. kat
  • Yapım Yılı: 1971
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 4600 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık 36 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, klima, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

--------------------------------------------

Yenilenmiş Binada Satılık Daireler (Yapım yılı 1971 – Tam Yenileme 2025)

Merkezi bir konumda, hem sürekli oturum hem de yatırım için ideal olan şık daireler satışa sunulmaktadır. Binada klima sistemleri, güneş enerjili su ısıtıcıları bulunmakta, bazı daireler tam mobilyalı ve beyaz eşyalarla donatılmış, ayrıca depo alanı da mevcuttur.

Başlangıç dairesi C2:

  • 2. kat
  • Alan: 36,2 m² + balkon 3,5 m²
  • Plan: 1 yatak odası – 1 banyo
  • Fiyat: 280.000 €
  • Depo: 2,8 m²

Aynı binadaki diğer satılık daireler:

  • A1 – Zemin kat, 26,5 m², stüdyo, 1 banyo, tam mobilyalı, depo 2,8 m²280.000 €
  • A2 – Zemin kat dubleks, 79,3 m² + 25,3 m² balkon, 1 yatak odası – 1 banyo – 550.000 €
  • B – 1. kat, 77,5 m², 1 yatak odası – 1 banyo, depo 2,8 m²480.000 €
  • C1 – 2. kat, 38,3 m², 1 yatak odası – 1 banyo, tam mobilyalı, depo 2,8 m²300.000 €
  • E1 – 4. kat, 38,3 m², 1 yatak odası – 1 banyo, tam mobilyalı, depo 2,8 m²390.000 €
  • E2 – 4. kat, 36,2 m² + 3,5 m² balkon, 1 yatak odası – 1 banyo, tam mobilyalı, depo 2,8 m²390.000 €
  • F – 5. kat dubleks, 65,4 m² + 45 m² balkon, 2 yatak odası – 3 banyo, lüks plan – 600.000 €

Konum

Benzer öğeler

Satılık
342 000 € 4120 €/m²
  • Nesne kodu 56252
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
347 000 € 4180 €/m²
  • Nesne kodu 56253
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
351 000 € 4443 €/m²
  • Nesne kodu 56254
  • Metrekare 79 m²
  • Rooms 3
Satılık
235 000 € 2526 €/m²
  • Nesne kodu 56341
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 4
Satılık
258 000 € 2015 €/m²
  • Nesne kodu 56381
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 4
Satılık
240 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 56501
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 270 000 € 6750 €/m²
  • Nesne kodu 56522
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
368 000 € 4842 €/m²
  • Nesne kodu 56586
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
368 000 € 4906 €/m²
  • Nesne kodu 56589
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
240 000 € 3116 €/m²
  • Nesne kodu 56605
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği