450 000 €
5696 €/m²
Property 65493 photo 1
Property 65493 photo 2
Property 65493 photo 3
Property 65493 photo 4
Property 65493 photo 5
Property 65493 photo 6
Property 65493 photo 7
Property 65493 photo 8
Property 65493 photo 9
Property 65493 photo 10
Property 65493 photo 11
Property 65493 photo 12
Property 65493 photo 13
Property 65493 photo 14

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1992
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 79 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca ortak havuz, güneş enerjisi, klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

---------------------------------------------------------

VOULA NEST’e hoş geldiniz, modern ve lüks bir konut kompleksi olan 12 dairelik proje, Voula’nın kalbinde, denize sadece 1 km mesafede, sessiz bir mahallede yer almaktadır. Ana yola ve tüm temel hizmetlere kolay erişim sağlanmaktadır.

B1 dairesi, 2. katta yer almakta olup 2 yatak odası, 2 banyo ve 79 m² iç alan sunmaktadır. Açık plan mutfak ve oturma alanı, her köşeyi doğal ışıkla dolduran aydınlık ve ferah bir atmosfer yaratmaktadır. Yüksek kaliteli malzemeler, şık bitişler ve özenli mimari, lüks ve konforu yansıtmaktadır.

Kompleks, ortak yüzme havuzu, dinlenme alanları ve güzel peyzajlı dış alanlar sunmakta olup, rahatlama ve sosyal buluşmalar için idealdir. 630,45 m²’lik arsa, dış yalıtım, güneşli su ısıtıcısı, elektrikli ısıtma ve görüntülü diafon sistemi ile donatılmıştır.

Önemli noktalara mesafeler: Havaalanı 18 km, Plaj 1 km, Hastane 1 km, Okul 1 km, Mağazalar 0,5 km.

Fiyat: €450,000

Diğer mevcut daireler:

  • A1 | 59 m² | 1 yatak odası | €335,000
  • A2 | 43 m² | 1 yatak odası | €240,000
  • A3 | 47 m² | 1 yatak odası | €260,000
  • B2 | 71 m² | 2 yatak odası | €400,000

Tamamlanma Tarihi: 30/05/2026

Konum

Benzer öğeler

Satılık
385 000 € 5746 €/m²
  • Nesne kodu 51489
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 2
Satılık
380 000 € 3725 €/m²
  • Nesne kodu 55909
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 4
Satılık
385 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 56727
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 3850 €/m²
  • Nesne kodu 58061
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
385 000 € 4583 €/m²
  • Nesne kodu 58954
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
384 000 € 4517 €/m²
  • Nesne kodu 58957
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
382 000 € 4961 €/m²
  • Nesne kodu 58960
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
380 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 61483
  • Metrekare 114 m²
  • Rooms 4
Satılık
385 000 € 3850 €/m²
  • Nesne kodu 64140
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
380 000 € 3762 €/m²
  • Nesne kodu 65793
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği