Satılık - Müstakil ev 320 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Dion Belediyesi Dedio
240 000 €
750 €/m²
Property 38949 photo 1
Property 38949 photo 2
Property 38949 photo 3
Property 38949 photo 4
Property 38949 photo 5
Property 38949 photo 6
Property 38949 photo 7
Property 38949 photo 8
Property 38949 photo 9
Property 38949 photo 10
Property 38949 photo 11
Property 38949 photo 12
Property 38949 photo 13
Property 38949 photo 14
Property 38949 photo 15
Property 38949 photo 16
Property 38949 photo 17

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1992
  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Pieria’da satılık 320 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 3142 €/m²
  • Nesne kodu 60570
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
330 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 61010
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 5
Satılık
285 000 € 1295 €/m²
  • Nesne kodu 61532
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 5
Satılık
290 000 € 743 €/m²
  • Nesne kodu 62161
  • Metrekare 390 m²
  • Rooms 7
Satılık
230 000 € 2211 €/m²
  • Nesne kodu 62691
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 3
Satılık
330 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 63430
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 4
Satılık
300 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 63638
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
275 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 63663
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
275 000 € 1057 €/m²
  • Nesne kodu 63885
  • Metrekare 260 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği