205 000 € 195 000 €
1625 €/m²
Property 63639 photo 1
Property 63639 photo 2
Property 63639 photo 3
Property 63639 photo 4
Property 63639 photo 5
Property 63639 photo 6
Property 63639 photo 7
Property 63639 photo 8
Property 63639 photo 9
Property 63639 photo 10
Property 63639 photo 11
Property 63639 photo 12
Property 63639 photo 13
Property 63639 photo 14
Property 63639 photo 15
Property 63639 photo 16
Property 63639 photo 17
Property 63639 photo 18
Property 63639 photo 19
Property 63639 photo 20
Property 63639 photo 21

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1986
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1700 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Access

Açıklama

Pieria’da satılık 120 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 3 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, otopark, bahçe, çim, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 555 €/m²
  • Nesne kodu 5733
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
290 000 € 805 €/m²
  • Nesne kodu 6157
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 8
Satılık
300 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 6589
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 1125 €/m²
  • Nesne kodu 7972
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 6
Satılık
300 000 € 882 €/m²
  • Nesne kodu 19610
  • Metrekare 340 m²
  • Rooms 11
Satılık
250 000 € 2083 €/m²
  • Nesne kodu 31587
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği