620 000 €
3758 €/m²
Property 63589 photo 1
Property 63589 photo 2
Property 63589 photo 3
Property 63589 photo 4
Property 63589 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 5
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 120 m

Hizmetler

  • Havuz
  • Access
  • İç merdiven
  • Lüks Ev

Açıklama

Kavala çevresinde satılık 165 metrekare 3-katlı villa. Bodrum katı 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca yüzme havuzu, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
630 000 € 1852 €/m²
  • Nesne kodu 33494
  • Metrekare 340 m²
  • Rooms 6
Satılık
880 000 € 4835 €/m²
  • Nesne kodu 62604
  • Metrekare 182 m²
  • Rooms 6
Satılık
600 000 € 4838 €/m²
  • Nesne kodu 63554
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 4
Satılık
750 000 € 3571 €/m²
  • Nesne kodu 63588
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 6
Satılık
620 000 € 3757 €/m²
  • Nesne kodu 63589
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği