150 000 €
76 €/m²
Property 63283 photo 1
Property 63283 photo 2
Property 63283 photo 3
Property 63283 photo 4
Property 63283 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 290 km
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık Arsa 1968 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 128 000 € 154 €/m²
  • Nesne kodu 34744
  • Metrekare 829 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
190 000 € 414 €/m²
  • Nesne kodu 34938
  • Metrekare 458 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
160 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 35264
  • Metrekare 9800 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
168 000 € 160 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 35642
  • Metrekare 4062 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
160 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 36113
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
156 400 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 36267
  • Metrekare 6700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
175 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 36801
  • Metrekare 2034 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
196 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 37041
  • Metrekare 1038 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
192 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 37042
  • Metrekare 512 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
150 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 37043
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m

Bülten aboneliği