12 nesneleri 1 sayfa

Satılık
148 000 € 3894 €/m²
  • Nesne kodu 63994
  • Metrekare 38 m²
  • Rooms 2
Satılık
305 000 € 3388 €/m²
  • Nesne kodu 63995
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
410 000 € 2971 €/m²
  • Nesne kodu 63997
  • Metrekare 138 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 200 000 € 10000 €/m²
  • Nesne kodu 43048
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
3 400 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 24082
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
860 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 8865
  • Metrekare 4560 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
2 100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 11458
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
700 000 € 875 €/m²
  • Nesne kodu 48716
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
375 000 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 60009
  • Metrekare 4078 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
600 000 € 580 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 63190
  • Metrekare 12991 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Halkidiki, Ouranoupoli’de Gayrimenkul – Athos Dağı’na Açılan Kapınız

Ouranoupoli, Yunanistan’ın en özgün lokasyonlarından biridir; Athos Dağı’nın girişinde yer alan, meşhur manastır devletine açılan pitoresk bir sahil kasabasıdır. Berrak suları, altın renkli plajları ve büyüleyici limanı ile Ouranoupoli, modern tatil konforunu otantik bir Yunan atmosferiyle birleştirir. Buradan gayrimenkul satın almak, huzurlu sahil yaşamının keyfini çıkarmanızı ve güçlü bir kira geliri potansiyelinden faydalanmanızı sağlar.

Ouranoupoli’de Neden Gayrimenkul Satın Almalısınız?

Ouranoupoli, Halkidiki’nin üçüncü yarımadasında yer alır; Selanik’e ve uluslararası havaalanına yaklaşık 120 km mesafededir. Bölge şunlarıyla bilinir:

  • Uzun kumsallar ve temiz, sığ deniz – aileler için idealdir.
  • Athos Dağı manastırları çevresindeki tekne turlarına doğrudan erişim.
  • Yılın büyük bölümünde açık olan geleneksel tavernalar, kafeler ve küçük mağazalar.
  • Güler yüzlü yerel bir toplulukla sakin ve güvenli bir ortam.

Dini turizm, yaz tatilleri ve doğa severlerin birleşimi; kaliteli konaklama için istikrarlı bir talep oluşturur. Bu da Ouranoupoli’deki gayrimenkulü yatırımcılar için özellikle cazip hale getirir.

Ouranoupoli’de Gayrimenkul Türleri

Ouranoupoli’de ve sahil hattının yakınında şunları bulabilirsiniz:

  • Denize sıfır daireler – panoramik deniz manzaraları ve sahil yoluna kolay erişim.