Satılık - Arsa 11300 m² Athos’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Aristo Ierissos Belediyesi
765 000 €
67 €/m²
Property 4600 photo 1
Property 4600 photo 2
Property 4600 photo 3
Property 4600 photo 4
Property 4600 photo 5
Property 4600 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 76 km

Açıklama

Satılık Arsa 11300 metrekare Athos’da (Chalkidiki). Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
640 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 2525
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
750 000 €
  • Nesne kodu 2801
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
765 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 4600
  • Metrekare 11300 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
650 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 8885
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
800 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 22286
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
750 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 22385
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
770 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 31597
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
800 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 31749
  • Metrekare 7400 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
700 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 45821
  • Metrekare 17000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
700 000 € 875 €/m²
  • Nesne kodu 48716
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği