10 nesneleri 1 sayfa

Satılık
850 000 € 650 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 59160
  • Metrekare 19250 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
260 000 € 1984 €/m²
  • Nesne kodu 60419
  • Metrekare 131 m²
  • Rooms 4
Satılık
750 000 € 3472 €/m²
  • Nesne kodu 63075
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 6
Satılık
500 000 € 3597 €/m²
  • Nesne kodu 63171
  • Metrekare 139 m²
  • Rooms 4
Satılık
485 000 € 4801 €/m²
  • Nesne kodu 64417
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 4
Satılık
315 000 € 2480 €/m²
  • Nesne kodu 64418
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 5
Satılık
460 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 64438
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 6
Satılık
180 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 4874
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
60 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 33517
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
70 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 54837
  • Metrekare 9200 m²
  • Denize uzaklık 4300 m

Yunanistan, Lefktros’ta Emlak

Lefktros, Yunanistan’daki Peloponez’in en özgün ve huzurlu bölgelerinden biridir. Zeytinlikler, geleneksel taş köyler ve masmavi deniz ile çevrili olan bu yer, doğal güzellik ile konforlu yaşamı benzersiz bir şekilde birleştirir. Lefktros’ta emlak; tatil evi arayanlar için, Yunanistan’da daimi ikamet düşünenler için ya da güvenli bir gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler için idealdir.

Neden Lefktros’ta Emlak Satın Almalısınız?

Lefktros bölgesi, Taygetos Dağı’nın yeşil tepelerinden başlayıp Messini Körfezi’nin kristal berraklığındaki sularına kadar uzanır. Burada şunları bulabilirsiniz:

  • Deniz veya dağ manzaralı geleneksel taş evler
  • Özel havuzlu ve bahçeli modern villalar
  • Plaja yakın veya sakin köylerde konumlanmış inşa alanları
  • Tatil evi olarak mükemmel küçük daireler ve stüdyolar

Birçok popüler Yunan adasına kıyasla Lefktros’ta emlak fiyatları hâlâ cazip, sunduğu değer açısından oldukça avantajlıdır. Bölge sakin ve rahattır; ancak Stoupa, Agios Nikolaos ve Kardamyli gibi bilinen tatil beldelerine de yakındır.

Lefktros’ta Yaşam

Lefktros, doğa severler için ideal bir yerdir. Temiz ve kalabalıksız plajlarda yüzebilir ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz; işaretli patikalarda yürüyüş yapabilir, zeytin ağaçları arasında bisiklete binebilir ve taş kuleleri ile tarihi kiliseleri bulunan geleneksel Mani köylerini keşfedebilirsiniz.