2 200 000 €
4400 €/m²
Property 63098 photo 1
Property 63098 photo 2
Property 63098 photo 3
Property 63098 photo 4
Property 63098 photo 5
Property 63098 photo 6
Property 63098 photo 7
Property 63098 photo 8
Property 63098 photo 9
Property 63098 photo 10
Property 63098 photo 11
Property 63098 photo 12
Property 63098 photo 13
Property 63098 photo 14
Property 63098 photo 15
Property 63098 photo 16
Property 63098 photo 17
Property 63098 photo 18
Property 63098 photo 19
Property 63098 photo 20
Property 63098 photo 21
Property 63098 photo 22
Property 63098 photo 23
Property 63098 photo 24
Property 63098 photo 25
Property 63098 photo 26
Property 63098 photo 27
Property 63098 photo 28
Property 63098 photo 29
Property 63098 photo 30
Property 63098 photo 31
Property 63098 photo 32
Property 63098 photo 33
Property 63098 photo 34
Property 63098 photo 35

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1995
  • Oda sayısı: 13
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: D
  • Denize mesafe: 350 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Hizmetler

  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Sithonia’da (Chalkidiki) satılık 500 metrekare otel. Otelin 0 oluşmaktadır, Otel ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 200 000 € 1 800 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 1863
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 800 000 € 950 000 € 2617 €/m²
  • Nesne kodu 25003
  • Metrekare 363 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
2 800 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 28691
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
2 750 000 € 5500 €/m²
  • Nesne kodu 33131
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
2 200 000 € 1757 €/m²
  • Nesne kodu 41892
  • Metrekare 1252 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
2 300 000 € 4347 €/m²
  • Nesne kodu 47129
  • Metrekare 529 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
2 500 000 € 3424 €/m²
  • Nesne kodu 56992
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
3 000 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 59296
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 130 m
Satılık
2 100 000 € 10000 €/m²
  • Nesne kodu 61002
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 130 m
Satılık
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Nesne kodu 62950
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 20 m

Bülten aboneliği