Satılık - Müstakil ev 49 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Tetrachori Avgeniki
406 000 € 160 000 €
3265 €/m²
Property 62714 photo 1
Property 62714 photo 2
Property 62714 photo 3
Property 62714 photo 4
Property 62714 photo 5
Property 62714 photo 6
Property 62714 photo 7
Property 62714 photo 8
Property 62714 photo 9
Property 62714 photo 10
Property 62714 photo 11
Property 62714 photo 12
Property 62714 photo 13
Property 62714 photo 14
Property 62714 photo 15
Property 62714 photo 16
Property 62714 photo 17
Property 62714 photo 18
Property 62714 photo 19
Property 62714 photo 20
Property 62714 photo 21
Property 62714 photo 22
Property 62714 photo 23
Property 62714 photo 24
Property 62714 photo 25
Property 62714 photo 26
Property 62714 photo 27
Property 62714 photo 28
Property 62714 photo 29
Property 62714 photo 30
Property 62714 photo 31
Property 62714 photo 32
Property 62714 photo 33

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1983
  • Oda sayısı: 2
  • Koşul: Eski inşaat
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 22000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 26,3 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Access
  • İç merdiven
  • Tatil evi

Açıklama

Girit’te satılık 49 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat bir yatak odası mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
349 000 € 1179 €/m²
  • Nesne kodu 52535
  • Metrekare 296 m²
  • Denize uzaklık 6900 m
Satılık
480 000 € 3428 €/m²
  • Nesne kodu 56516
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
399 000 € 1117 €/m²
  • Nesne kodu 61234
  • Metrekare 357 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
370 000 € 2387 €/m²
  • Nesne kodu 61805
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 62435
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği