Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 2400 m² Athos’da (Chalkidiki)
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Aristo
Stratoni Belediyesi
90 000 €
37 €/m²
Nesne kodu
62288
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
2400 m²
Bölge
Athos (Chalkidiki)
Location
Stratoni Belediyesi (Aristo) | Halkidiki (Makedonya)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
1000 m
En yakın şehire uzaklık:
7 km
Havaalanına uzaklık:
95 km
Açıklama
Satılık Arsa 2400 metrekare Athos’da (Chalkidiki). Daire ruhsatlı 200 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
130 000 €
37 €/m²
Arsa 3475 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
40484
Metrekare
3475 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
120 000 €
14 €/m²
Arsa 8453 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
25059
Metrekare
8453 m²
Denize uzaklık
900 m
Satılık
90 000 €
78 000 €
31 €/m²
Arsa 2500 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
8867
Metrekare
2500 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
75 000 €
150 €/m²
Arsa 500 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
34912
Metrekare
500 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
100 000 €
7 €/m²
Arsa 13000 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
28707
Metrekare
13000 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
90 000 €
37 €/m²
Arsa 2400 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
62288
Metrekare
2400 m²
Denize uzaklık
1000 m
Önerilen
Satılık
110 000 €
80 €/m²
Arsa 1370 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
61609
Metrekare
1370 m²
Denize uzaklık
350 m
Satılık
75 000 €
30 €/m²
Arsa 2500 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
33403
Metrekare
2500 m²
Denize uzaklık
858 m
Satılık
90 000 €
56 €/m²
Arsa 1600 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
47802
Metrekare
1600 m²
Denize uzaklık
50 m
Satılık
85 000 €
50 €/m²
Arsa 1700 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
62234
Metrekare
1700 m²
Denize uzaklık
400 m
Maria Kabani
+30 23750 20330
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar