80 000 €
2857 €/m²
Property 61994 photo 1
Property 61994 photo 2
Property 61994 photo 3
Property 61994 photo 4
Property 61994 photo 5
Property 61994 photo 6
Property 61994 photo 7
Property 61994 photo 8
Property 61994 photo 9
Property 61994 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2004
  • Yenileme yılı: 2019
  • Oda sayısı: 1
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Girit’te satılık 28 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 61994
  • Metrekare 28 m²
  • Rooms 1
Satılık
70 000 € 875 €/m²
  • Nesne kodu 51731
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği