189 000 €
4395 €/m²
Property 61690 photo 1
Property 61690 photo 2
Property 61690 photo 3
Property 61690 photo 4
Property 61690 photo 5
Property 61690 photo 6
Property 61690 photo 7

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 226 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Girit’te satılık 43 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 192 000 € 2133 €/m²
  • Nesne kodu 46845
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
240 000 € 215 000 € 4134 €/m²
  • Nesne kodu 50498
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 1
Satılık
250 000 € 1623 €/m²
  • Nesne kodu 54693
  • Metrekare 154 m²
  • Rooms 4
Seçkin Satılık
195 000 € 4756 €/m²
  • Nesne kodu 61689
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Seçkin Satılık
189 000 € 4395 €/m²
  • Nesne kodu 61690
  • Metrekare 43 m²
  • Rooms 2
Satılık
181 700 € 4658 €/m²
  • Nesne kodu 61857
  • Metrekare 39 m²
  • Rooms 2
Satılık
255 000 € 2550 €/m²
  • Nesne kodu 62028
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
225 000 € 4017 €/m²
  • Nesne kodu 62165
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 3
Satılık
200 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 62170
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
182 000 € 5515 €/m²
  • Nesne kodu 63908
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği