450 000 €
4500 €/m²
Property 61660 photo 1
Property 61660 photo 2
Property 61660 photo 3
Property 61660 photo 4
Property 61660 photo 5
Property 61660 photo 6
Property 61660 photo 7
Property 61660 photo 8
Property 61660 photo 9
Property 61660 photo 10
Property 61660 photo 11
Property 61660 photo 12
Property 61660 photo 13
Property 61660 photo 14

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2018
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 580 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Attiki’de satılık 100 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat salon, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 1188 €/m²
  • Nesne kodu 30111
  • Metrekare 505 m²
  • Rooms 10
Satılık
650 000 € 2173 €/m²
  • Nesne kodu 30273
  • Metrekare 299 m²
  • Rooms 10
Satılık
420 000 € 1721 €/m²
  • Nesne kodu 30319
  • Metrekare 244 m²
  • Rooms 8
Satılık
380 000 € 1800 €/m²
  • Nesne kodu 31168
  • Metrekare 211 m²
  • Rooms 5
Satılık
380 000 € 1979 €/m²
  • Nesne kodu 32747
  • Metrekare 192 m²
  • Rooms 4
Satılık
380 000 € 3040 €/m²
  • Nesne kodu 35507
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
380 000 € 2533 €/m²
  • Nesne kodu 37262
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
580 000 € 3866 €/m²
  • Nesne kodu 37582
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği