380 000 €
4872 €/m²
Property 64787 photo 1
Property 64787 photo 2
Property 64787 photo 3
Property 64787 photo 4
Property 64787 photo 5
Property 64787 photo 6
Property 64787 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Depo
  • Çift cam
  • Tatil evi

Açıklama

Attiki’de satılık 78 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir yemek odası, 2 duşlu tuvalet, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

--------------------------------------------

Agia Marina bölgesinde, 437 m² arsa üzerinde yer alan 78 m²’lik yeni müstakil ev satılıktır. 2025 yılında inşa edilmiş olup B+ enerji sınıfına sahiptir.

Öne çıkan özellikler:

  • 2 yatak odası
  • 2 banyo + 1 WC
  • Rahatlamak ve keyifli vakit geçirmek için ideal özel yüzme havuzu
  • Huzurlu ve manzaralı bir ortam sunan dağ manzarası
  • Enerji tasarrufu sağlayan güneş enerjili su ısıtıcısı
  • Verimli ısıtma ve soğutma sağlayan ısı pompası sistemi
  • Otopark alanı
  • Ek güvenlik için çelik güvenlik kapısı

Tek katlı bu konut, kullanışlı planı ve sakin ortamıyla konforlu bir yaşam sunmaktadır.

Satış fiyatı: 380.000 €

Konum

Benzer öğeler

Satılık
420 000 € 1647 €/m²
  • Nesne kodu 60759
  • Metrekare 255 m²
  • Rooms 6
Satılık
450 000 € 4500 €/m²
  • Nesne kodu 61660
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
365 000 € 2607 €/m²
  • Nesne kodu 61796
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 5
Satılık
380 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 62375
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
450 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 63276
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
380 000 € 4871 €/m²
  • Nesne kodu 64787
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
360 000 € 2647 €/m²
  • Nesne kodu 65054
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği