650 000 €
5909 €/m²
Property 7727 photo 1
Property 7727 photo 2
Property 7727 photo 3
Property 7727 photo 4
Property 7727 photo 5
Property 7727 photo 6
Property 7727 photo 7
Property 7727 photo 8
Property 7727 photo 9
Property 7727 photo 10
Property 7727 photo 11
Property 7727 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1995
  • Oda sayısı: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Attiki’de satılık 110 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
780 000 € 2052 €/m²
  • Nesne kodu 38432
  • Metrekare 380 m²
  • Rooms 6
Satılık
650 000 € 2363 €/m²
  • Nesne kodu 41560
  • Metrekare 275 m²
  • Rooms 8
Satılık
900 000 € 1651 €/m²
  • Nesne kodu 47148
  • Metrekare 545 m²
  • Rooms 8
Satılık
580 000 € 2577 €/m²
  • Nesne kodu 48778
  • Metrekare 225 m²
  • Rooms 9
Satılık
580 000 € 2748 €/m²
  • Nesne kodu 49250
  • Metrekare 211 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği