138 000 €
1704 €/m²
Property 61494 photo 1
Property 61494 photo 2
Property 61494 photo 3
Property 61494 photo 4
Property 61494 photo 5
Property 61494 photo 6
Property 61494 photo 7
Property 61494 photo 8
Property 61494 photo 9
Property 61494 photo 10
Property 61494 photo 11
Property 61494 photo 12
Property 61494 photo 13
Property 61494 photo 14
Property 61494 photo 15
Property 61494 photo 16
Property 61494 photo 17

Ayrıntılar

  • Kat: zemin kat
  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 2024
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 550 m
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Hizmetler

  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 81 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 1851 €/m²
  • Nesne kodu 48458
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 4
Satılık
185 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 50423
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3
Satılık
165 000 € 916 €/m²
  • Nesne kodu 50635
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
180 000 € 1894 €/m²
  • Nesne kodu 51269
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 4
Satılık
178 000 € 1561 €/m²
  • Nesne kodu 51771
  • Metrekare 114 m²
  • Rooms 3
Satılık
195 000 € 2096 €/m²
  • Nesne kodu 51795
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 3
Satılık
168 000 € 2507 €/m²
  • Nesne kodu 52296
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 1016 €/m²
  • Nesne kodu 52331
  • Metrekare 187 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 1769 €/m²
  • Nesne kodu 53236
  • Metrekare 113 m²
  • Rooms 3
Satılık
161 000 € 1490 €/m²
  • Nesne kodu 53260
  • Metrekare 108 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği