140 000 €
7000 €/m²
Property 64831 photo 1
Property 64831 photo 2
Property 64831 photo 3
Property 64831 photo 4
Property 64831 photo 5
Property 64831 photo 6
Property 64831 photo 7
Property 64831 photo 8
Property 64831 photo 9
Property 64831 photo 10
Property 64831 photo 11
Property 64831 photo 12
Property 64831 photo 13
Property 64831 photo 14
Property 64831 photo 15
Property 64831 photo 16
Property 64831 photo 17

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1978
  • Yenileme yılı: 2024
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 3700 m
  • Havaalanına uzaklık: 27 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 20 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

✨ Glyfada (Terpsithea)’da 20 m² Stüdyo – Kaçırılmayacak Fırsat!

2024 yılında yenilenmiş olan bu modern stüdyo, 4. katta konfor ve işlevselliği mükemmel bir konumda sunuyor! Öğrenciler, çalışanlar veya yatırım için ideal.

📐 Özellikler:

  • Alan: 20 m²
  • Kat: 4
  • Yapım Yılı: 1978
  • Yenileme: 2024
  • Düzen: 1 yatak odası, 1 banyo

Yatırım için mükemmel

📍 Konum: Glyfada (Terpsithea) merkezinde, ulaşım ve temel ihtiyaçlara yakın.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 1363 €/m²
  • Nesne kodu 35934
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
150 000 € 1363 €/m²
  • Nesne kodu 36502
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
150 000 € 1724 €/m²
  • Nesne kodu 36641
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
165 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 36811
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 1720 €/m²
  • Nesne kodu 37430
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 4
Satılık
140 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 38725
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1
Satılık
150 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 41135
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
150 000 € 1851 €/m²
  • Nesne kodu 48458
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 4
Satılık
165 000 € 916 €/m²
  • Nesne kodu 50635
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
168 000 € 2507 €/m²
  • Nesne kodu 52296
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği