Satılık - Daire 52 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Kuzey Cholargos
170 000 €
3269 €/m²
Property 7942 photo 1
Property 7942 photo 2
Property 7942 photo 3
Property 7942 photo 4
Property 7942 photo 5
Property 7942 photo 6
Property 7942 photo 7

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 12000 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık 52 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 3846 €/m²
  • Nesne kodu 64225
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 3
Satılık
240 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 64821
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
210 000 € 3962 €/m²
  • Nesne kodu 64835
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 3283 €/m²
  • Nesne kodu 65034
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
245 000 € 4016 €/m²
  • Nesne kodu 65117
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Satılık
232 000 € 6105 €/m²
  • Nesne kodu 65217
  • Metrekare 38 m²
  • Rooms 2
Satılık
200 000 € 3773 €/m²
  • Nesne kodu 65220
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65243
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 1
Satılık
225 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 65274
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
225 000 € 2884 €/m²
  • Nesne kodu 65364
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği