235 000 €
1291 €/m²
Property 61341 photo 1
Property 61341 photo 2
Property 61341 photo 3
Property 61341 photo 4
Property 61341 photo 5
Property 61341 photo 6
Property 61341 photo 7
Property 61341 photo 8
Property 61341 photo 9
Property 61341 photo 10
Property 61341 photo 11
Property 61341 photo 12
Property 61341 photo 13
Property 61341 photo 14
Property 61341 photo 15
Property 61341 photo 16
Property 61341 photo 17

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1992
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 13000 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam
  • İç merdiven

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 182 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, 1. kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 2. kat 3 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 1222 €/m²
  • Nesne kodu 52403
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 5
Satılık
315 000 € 1400 €/m²
  • Nesne kodu 54471
  • Metrekare 225 m²
  • Rooms 5
Satılık
195 000 € 1054 €/m²
  • Nesne kodu 56294
  • Metrekare 185 m²
  • Rooms 5
Satılık
198 000 € 1960 €/m²
  • Nesne kodu 56721
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 4
Satılık
265 000 € 1325 €/m²
  • Nesne kodu 56927
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
275 000 € 1527 €/m²
  • Nesne kodu 58285
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
320 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 58557
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
210 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 59805
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 6
Satılık
270 000 € 1534 €/m²
  • Nesne kodu 59806
  • Metrekare 176 m²
  • Rooms 5
Satılık
235 000 € 1291 €/m²
  • Nesne kodu 61341
  • Metrekare 182 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği