195 000 €
2500 €/m²
Property 60644 photo 1
Property 60644 photo 2
Property 60644 photo 3
Property 60644 photo 4
Property 60644 photo 5
Property 60644 photo 6
Property 60644 photo 7
Property 60644 photo 8
Property 60644 photo 9
Property 60644 photo 10
Property 60644 photo 11
Property 60644 photo 12
Property 60644 photo 13
Property 60644 photo 14
Property 60644 photo 15
Property 60644 photo 16
Property 60644 photo 17

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1983
  • Yenileme yılı: 2020
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 78 metrekare daire. Daire 5. katta bulunur, 5. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, tente, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
280 000 € 4307 €/m²
  • Nesne kodu 65009
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 3411 €/m²
  • Nesne kodu 65145
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 4204 €/m²
  • Nesne kodu 66125
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
255 000 € 4636 €/m²
  • Nesne kodu 65689
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 1560 €/m²
  • Nesne kodu 65593
  • Metrekare 141 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 63508
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 9642 €/m²
  • Nesne kodu 65351
  • Metrekare 28 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 2872 €/m²
  • Nesne kodu 63021
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 4
Satılık
260 500 € 6353 €/m²
  • Nesne kodu 63008
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği