185 000 €
4205 €/m²
Property 66125 photo 1
Property 66125 photo 2
Property 66125 photo 3
Property 66125 photo 4
Property 66125 photo 5
Property 66125 photo 6
Property 66125 photo 7
Property 66125 photo 8
Property 66125 photo 9
Property 66125 photo 10
Property 66125 photo 11
Property 66125 photo 12
Property 66125 photo 13
Property 66125 photo 14

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 5850 m
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 44 metrekare daire. Daire Semi-first floor bulunur, Semi-first floor bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, asansör, bulunmaktadır.

-------------------------------------------------------------------------

İmittos merkezinde, 2025 yapımı, yükseltilmiş giriş katta bulunan modern 44 m² daire satılıktır. Hem oturum hem de yatırım için ideal bir seçenektir.

Dairede 1 yatak odası, 1 banyo ve kullanışlı bir yerleşim planı bulunmaktadır. Çift cepheli, aydınlık ve ferah bir yapıya sahiptir. Alüminyum doğramalar, sineklikler, seramik zeminler, çelik kapı ve klima mevcuttur. Bireysel elektrik sistemi ile bağımsız ısıtma sağlanmaktadır.

Konumu oldukça avantajlıdır; İmittos Meydanı ve PYRKAL bölgesine çok yakındır. Mağazalara, toplu taşımaya ve temel ihtiyaç noktalarına kolay erişim sunar. Denize yaklaşık 5,85 km, havaalanına ise 31 km uzaklıktadır.

Özellikler:

  • 44 m²
  • 1 Yatak Odası
  • 1 Banyo
  • Yükseltilmiş giriş kat
  • Yapım yılı: 2025

Satılık
250 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 63508
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
225 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 63425
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
174 000 € 2676 €/m²
  • Nesne kodu 65111
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
155 000 € 2039 €/m²
  • Nesne kodu 65272
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 6585 €/m²
  • Nesne kodu 65352
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 8064 €/m²
  • Nesne kodu 63006
  • Metrekare 31 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
270 000 € 6923 €/m²
  • Nesne kodu 65349
  • Metrekare 39 m²
  • Rooms 2
Satılık
215 000 € 2621 €/m²
  • Nesne kodu 66032
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 3962 €/m²
  • Nesne kodu 64835
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 3283 €/m²
  • Nesne kodu 65034
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği