220 000 €
2750 €/m²
Property 60589 photo 1
Property 60589 photo 2
Property 60589 photo 3
Property 60589 photo 4
Property 60589 photo 5
Property 60589 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Hizmetler

  • Access
  • Çift cam
  • İç merdiven
  • Tatil evi

Açıklama

Kavala çevresinde satılık 80 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Loft bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, çim, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 61728
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
265 000 € 2704 €/m²
  • Nesne kodu 62155
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 2777 €/m²
  • Nesne kodu 62157
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 4
Satılık
182 000 € 2459 €/m²
  • Nesne kodu 62487
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3
Satılık
265 000 € 3045 €/m²
  • Nesne kodu 62908
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 63570
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 2782 €/m²
  • Nesne kodu 63727
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 5
Satılık
200 000 € 2816 €/m²
  • Nesne kodu 64581
  • Metrekare 71 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 4133 €/m²
  • Nesne kodu 64939
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
247 500 € 3256 €/m²
  • Nesne kodu 65049
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği