320 000 €
4324 €/m²
Property 59869 photo 1
Property 59869 photo 2
Property 59869 photo 3
Property 59869 photo 4
Property 59869 photo 5
Property 59869 photo 6
Property 59869 photo 7
Property 59869 photo 8
Property 59869 photo 9
Property 59869 photo 10
Property 59869 photo 11

Ayrıntılar

  • Kat: 3. kat
  • Yapım Yılı: 1973
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 80 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 74 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 4268 €/m²
  • Nesne kodu 65048
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
297 000 € 3300 €/m²
  • Nesne kodu 65614
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
431 000 € 5192 €/m²
  • Nesne kodu 65223
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 3918 €/m²
  • Nesne kodu 63032
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3
Satılık
410 000 € 4939 €/m²
  • Nesne kodu 65222
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 500 € 6353 €/m²
  • Nesne kodu 63008
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
260 000 € 2363 €/m²
  • Nesne kodu 64961
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
310 000 € 3069 €/m²
  • Nesne kodu 63567
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği