350 000 €
4268 €/m²
Property 65048 photo 1
Property 65048 photo 2
Property 65048 photo 3
Property 65048 photo 4
Property 65048 photo 5
Property 65048 photo 6
Property 65048 photo 7
Property 65048 photo 8
Property 65048 photo 9
Property 65048 photo 10
Property 65048 photo 11
Property 65048 photo 12
Property 65048 photo 13
Property 65048 photo 14
Property 65048 photo 15
Property 65048 photo 16
Property 65048 photo 17
Property 65048 photo 18
Property 65048 photo 19
Property 65048 photo 20
Property 65048 photo 21
Property 65048 photo 22
Property 65048 photo 23
Property 65048 photo 24
Property 65048 photo 25
Property 65048 photo 26

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2017
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 7100 m
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 82 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, bulunmaktadır.

------------------------------------------

Lykavittos ve Ymittos Manzaralı, Sessiz Yerleşim Bölgesinde Yeni Daire

Skopetirio ve Analipseos parklarına sadece 200 metre mesafede, sessiz bir yerleşim bölgesinde bulunan yeni yapım bir daire satılıktır. Daire, Lykavittos Tepesi ve Ymittos Dağı’na engelsiz manzara sunmaktadır.

Özellikler:

  • Yürüme mesafesinde otobüs durağı
  • Elektrikli araç şarj altyapısına sahip çift otopark
  • 20 m² depo
  • Alarm sistemi için altyapı
  • Isı yalıtımı (mantolama) ve güneş enerjili su ısıtıcısı
  • Isı pompası veya doğalgaz ile ısıtma sistemi için altyapı
  • Gelecekteki metro istasyonuna 500 m mesafede

Konut, sakin bir çevrede yer almakta olup aileler veya huzur arayanlar için idealdir; aynı zamanda toplu taşıma ve şehir olanaklarına kolay erişim sunar.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
297 000 € 3300 €/m²
  • Nesne kodu 65614
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
510 000 € 3187 €/m²
  • Nesne kodu 65254
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
350 000 € 4216 €/m²
  • Nesne kodu 65229
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 4
Satılık
310 000 € 3069 €/m²
  • Nesne kodu 63567
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
385 000 € 5500 €/m²
  • Nesne kodu 65765
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 3614 €/m²
  • Nesne kodu 59801
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
435 000 € 4531 €/m²
  • Nesne kodu 65321
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65001
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 5102 €/m²
  • Nesne kodu 65814
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 3625 €/m²
  • Nesne kodu 62867
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği