300 000 € 280 000 €
2188 €/m²
Property 65913 photo 1
Property 65913 photo 2
Property 65913 photo 3
Property 65913 photo 4
Property 65913 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 7
  • Yapım Yılı: 1993
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2400 m
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Atina’da satılık 128 metrekare daire. Daire Bodrum katında bulunur, Bodrum katı bir yatak odası, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Tam Yenileme Aşamasında Premium Konut | Kallithea

Kallithea’nın merkezinde, Golden Visa programına uygun, yüksek standartlarda tasarlanmış nadir bir yatırım fırsatı.

Toplam alanı 128 m² olan mülk, iki seviyeden oluşmaktadır (zemin kat + bodrum) ve 13 m² kapalı özel otoparkiçermektedir. Şu anda kullanım değişikliği aşamasında olup, kapsamlı bir yenileme sürecine hazırlanmaktadır.

3D tasarımlar yakında hazır olacak.

Fiyat: 280.000€ (yenileme öncesi)

Bu fiyat yalnızca mevcut aşamada geçerlidir. Yenileme başladığında fiyat artacaktır.

Temel Özellikler

Zemin Kat (58,53 m²)

  • King-size yatak düzenine uygun ana yatak odası
  • Konut tipi geniş pencere açıklıkları
  • Aydınlık ve açık plan salon
  • Modern L tipi mutfak
  • Walk-in duşlu tam banyo
  • Çift giriş (ana giriş + otopark bağlantısı)

Bodrum Kat (56,55 m²)

  • Esnek kullanım sunan guest suite konsepti
  • Ayrı yaşam / çalışma alanı
  • İkinci tam banyo (Sanibroyeur sistemli)
  • Çamaşır ve depolama alanı
  • Çok amaçlı kullanım imkanı

Ek Özellikler

  • 13 m² kapalı otopark
  • Motorlu panjurlar
  • Enerji verimli pencereler
  • HRV havalandırma sistemi
  • LED aydınlatma
  • Tam su yalıtımı
  • Inverter klima

Yatırım Profili

Bu mülk, maksimum yeniden satış değeri ve Golden Visa uyumluluğu hedeflenerek tasarlanmıştır.

Premium planlama, çift katlı yapı, özel otopark ve modern teknik çözümler ile pazarda öne çıkar.

Tahmini teslim: 2026 Q4

Konum

Benzer öğeler

Satılık
265 000 € 6022 €/m²
  • Nesne kodu 66012
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 6666 €/m²
  • Nesne kodu 64940
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
310 000 € 3069 €/m²
  • Nesne kodu 63567
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
315 000 € 7000 €/m²
  • Nesne kodu 64942
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
350 000 € 2941 €/m²
  • Nesne kodu 65643
  • Metrekare 119 m²
  • Rooms 5
Satılık
275 000 € 6111 €/m²
  • Nesne kodu 65812
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
305 000 € 6489 €/m²
  • Nesne kodu 64722
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
335 000 € 4785 €/m²
  • Nesne kodu 65297
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 9642 €/m²
  • Nesne kodu 65351
  • Metrekare 28 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği